СХІД-ЕКСПО 2017

12 Вер 2017 12:00 - 13 Вер 2017 14:00

Підприємство ТОВ «ФОКСПРИНТ» - учасник СХІД-ЕКСПО 2017 у Києві!

Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі й Японії та у партнерстві з Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Торгово-промисловою палатою України та Донецькою ТПП, Агенцією регіонального розвитку Луганської області провело діловий захід «Схід-Експо 2017» за участі провідних підприємств малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей. Він відбувся 12–13 вересня 2017 року у Києві, в приміщенні Торгово-промислової палати України.

«Схід-Експо 2017» – це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також киян і  гостей міста. Його мета – посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зібрались в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв’язки Донбасу із іншими регіонами України.

Центральною подією «Схід-Експо 2017» стала виставка-презентація бізнесів Донецької та Луганської областей, поєднана з діловими переговорами. Крім того, підприємці та відвідувачі виставки змогли пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. Під час панельних дискусій і презентацій учасники дізналися про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології й нову продукцію від виробників Сходу України.

Відвідувачі «Схід-Експо 2017» відкрили для себе новий Донбас – регіон, що динамічно розвивається та генерує можливості для взаємовигідного ділового співробітництва.

Хочемо поділитися своїми враженнями від участі в цьому заході. Все було дуже яскраво та динамічно. Нові комунікації принесли нам багато перспектив. Сучасний поліграфічний сервіс східної України, який ми представили на цьому заході, зацікавив як відвідувачів так і учасників заходу.

Бажаємо всім успіху та процвітання!

Україна успішна, якщо українці працюють разом!

Участь у конкурсі грантів 2017

Підприємство ФОКСПРИНТ прийняло участь у конкурсі грантів проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Загалом, на конкурс надійшло 106 заявки з 7 областей – Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської.

Після технічної перевірки, заявки, які відповіли умовам конкурсу, були розглянуті експертною комісією, що складалась з представників органів влади, бізнес-об’єднань, громадських і міжнародних організацій. Проект запросив учасників конкурсу, що набрали найвищу оцінку в кожній області, представити свою заявку під час засідань комісії. За результатами роботи комісії, до підтримки рекомендовано 32 заявки!

Підприємство ФОКСПРИНТ увійшло до числа переможців!
Щиро вітаємо всіх грантерів! Бажаємо натхнення та процвітання!


Делегація USAID відвідала Фокспринт

22 березня Сюзан Фрітц, Директор Місії USAID в Україні, Білорусії та Молдови, разом з делегацією USAID, відвідала нових грантерів Проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту” в Луганській області. В составі делегації були Мілена Горячковська, координатор проекту “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд”, та Кирил Дубровін організатор Громадського майданчика “ХочуБуду”.Ми були приємно вражені спілкуванням з делегацією міжнародних донорів USAID та представниками партнерів. Продемонстрували нове обладнання, придбане за рахунок гранту, та поділилась планами із розвитку підприємства. Завдяки грантовому фінансуванню на підприємстві було створено чотири нових робочих місця для постраждалих від конфлікту.

Дякуємо з підтримку міжнародних донорів!!!